Świat Biznesu

ŚWIAT BIZNESU

Poznaj naszą firmę

O NAS

„Świat Biznesu” to firma łącząca ludzi posiadających wiedzę oraz doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń z dziedziny szeroko pojętego prawa podatkowego i finansów. Koncentrujemy się na osiągnięciu najwyższej jakości, indywidualnym podejściu do każdego zamówienia oraz dbałości o detale. Tworzymy miłą atmosferę współpracy, ...

KLIENCI

Nasze szkolenia adresujemy głównie do firm i instytucji mających styczność z prawem podatkowym, finansami, księgowością oraz audytem. Do członków rad nadzorczych, głównych księgowych, pracowników działów finansowych, dyrektorów finansowych managerów i prawników oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym w proponowanych przez naszą firmę szkoleniach.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Każdy uczestnik szkolenia zostaje zaopatrzony w unikalne materiały szkoleniowe, które tworzymy w naszej firmie pod specjalne wymagania grupy docelowej, dla której dedykowane jest szkolenie. Gwarantuje to najwyższy poziom wiedzy merytorycznej przekazanej w trakcie szkolenia. Na specjalne życzenie Klienta na tydzień przed szkoleniem materiały szkoleniowe przesyłamy w formie PDF.

LOKALIZACJA

Nasze usługi jesteśmy w stanie przeprowadzić na specjalne zamówienie w dowolnym miejscu, zarówno w kraju, jak i w Europie. Na stałe współpracujemy z ośrodkami konferencyjnymi na włoskiej wyspie Sycylii oraz greckiej wyspie Rodos, oferując zdobycie wiedzy w atrakcyjnych zakątkach świata. Łącząc naukę i rozwój z turystyką i rozrywką.

OSZCZĘDNOŚĆ

Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, ze cena oferowana przez firmę odpowiada jakości i stawianym przez nas wymaganiom. Przygotowanie oferty i kalkulacja kosztu odbywa się każdorazowo indywidualnie. Atrakcyjna cena stanowi doskonałą okazję do poszerzenia swoich kompetencji pod okiem wysoce wyspecjalizowanego personelu oraz do zapoznania się ze zmianami w ustawach dotyczących podatków, finansów i rachunkowości.

JAKOŚĆ I EWALUACJA

Zajmujemy się nie tylko kompleksowym przygotowaniem i przeprowadzeniem szkolenia od momentu opracowania całościowej dokumentacji szkoleniowej, przygotowania materiałów dydaktycznych i przeprowadzenie zajęć. Każde zamknięcie procesu szkoleniowego wieńczy proces ewaluacji, obejmujący zarówno badanie satysfakcji Klienta z odbytego szkolenia (CSI), ...

 

Jesteśmy tu by doskonalić Waszą firmę

Dokładamy wszelkich starań, aby Nasza współpraca przebiegała jak najlepiej. Skontaktuj się z naszym zespołem w celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących oferty szkoleń i możliwości współpracy jakie jesteśmy w stanie dla Was przygotować.