SZKOLENIA ZAMKNIETE

Organizowane przez nas szkolenia zamknięte cieszą się największym zainteresowaniem pośród Klientów. Każdorazowo ustalamy cele, jakie stawia przed sobą Klient, na podstawie których określamy zakres i treść wykładu. Ustalamy odpowiedni czas i miejsce, tak by stanąć naprzeciw wymagań Klienta. Odpowiednio modyfikujemy program szkoleniowy oraz wybieramy najskuteczniejszą metodę szkoleniową. Oraz przeprowadzamy szczegółową ewaluację po szkoleniu, z której Klient otrzymuje obszerny raport.

img_13
Oto proponowane przez nas szkolenia:

Jednolity Plik Kontrolny oraz pozostałe zmiany w Ordynacji Podatkowej - nowy wymiar kontroli podatkowych VAT w spedycji i w transporcie – regulacje obowiązujące w 2016 r.

Opodatkowanie transakcji związanych z nieruchomościami w zakresie podatku VAT, PCC, podatku dochodowego oraz podatku od nieruchomości w 2016 r.Zmiany od 2016 r. w rozliczaniu podatku VAT w instytucjach kultury. Podatek dochodowy od osób prawnych w 2016 r. Nowe regulacje w obszarze cen transferowych w 2016 r.

Proces centralizacji w gminach i powiatach – skutki podatkowe zmian organizacyjnych w procesie konsolidacji jednostek budżetowych z  JST  po  wyroku  TSUE z dn. 29.09.2015r.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Tomasz Hulla
tel: + 48 533 219 977
e- mail: biuro@swiatbiznesu.com.pl